Apie tai, kas svarbu gyvenantiems Dievo ir žmonių artumoje

Atnaujink stebuklingą veikimą!

Dvasinės dovanos mūsų laikams

Damian Stayne
stebuklingas-veikimas_vir_m.jpg

Iš anglų kalbos vertė Vitalija Fedaravičiūtė PAMI ir Irena Nakliudienė
Redaktorės Asta Petraitytė ir Violeta Micevičiūtė

Kaunas: VšĮ Caritas leidykla „Artuma“, 2023. – 280 p.
ISBN 978-9986-461-93-7

Kaina – 11,99 Eur (atsiimant redakcijoje)

Užsisakyti

 

„Gydykite ligonius, prikelkite mirusius, apvalykite raupsuotus, išvarinėkite demonus. Dovanai gavote, dovanai ir duokite!“ – išsiųsdamas į misiją apaštalus sako Jėzus Mato evangelijoje (10, 8). Ar tas siuntimas galioja ir mums šiandien? Ar tai įmanoma? Perskaitę knygą „ Atnaujink stebuklingą veikimą!“ įsitikinsite, kad Dievui patinka nepaprastus dalykus daryti per paprastus, nuolankius ir mylinčius tikinčiuosius.

Damianas Stayne’as , katalikų bendruomenės Cor et Lumen Christi (iš lot. k. Kristaus širdis ir šviesa) įkūrėjas, knygoje „Atnaujink stebuklingą veikimą!“ ne tik dalijasi per daugiau kaip 25-erius metus sukaupta tarnavimo Dievui ir Bažnyčiai patirtimi, bet ir pateikia gaires, kaip atsiverti Šventosios Dvasios veikimui ir jos dovanoms.

Čia rasite nemažai istorijų ir liudijimų, kurie mokymą padaro gyvesnį, stiprina tikėjimą ir teikia Viešpačiui šlovę, drąsina žengti tikėjimo žingsnį ir leisti apyvarton tas dovanas, kurias kiekvienam krikščioniui patikėjo Viešpats.

 

Kiekvienas Jėzaus mokinys trokšta, kad Jėzus būtų ne tik kuo labiau pažįstamas, bet ir kad tikintieji vis stipriau patirtų jo veikimą. Linkiu, kad ši knyga padėtų Bažnyčiai Lietuvoje atskleisti Jėzaus buvimo ir jo galingo veikimo ženklus ir kad tai vis akivaizdžiau reikštųsi jos gyvenime.

Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas

 

Atnaujink stebuklingą veikimą! – tai pasakojimas apie charizmas „iš kovos lauko“ perspektyvos, t. y. iš jų praktinio taikymo ir neretai stebinančios bei netikėtos raiškos. Knygoje pasakojama apie tai, ką autorius dažnai „girdėjo savo ausimis ir matė savo akimis“ ir prie ko asmeniškai prisideda. Dėl šių savybių knyga tinka kiekvieną pamokyti tikėjimo ir prisidėti prie teologinės charizmų sampratos bei jų atpažinimo šiandienos Bažnyčios gyvenime.

Tėvas Raniero Cantalamessa OFM Cap., Popiežiaus namų pamokslininkas

 

< atgal į sąrašą

Reklama

NAUJAUSIAS NUMERIS
2024 birželis 6

Artuma - artuma202406_vir.jpg

 Kontaktai

Redakcijos adresas:
Papilio g. 5
44275 Kaunas
Tel. (8 37) 20 96 83,
8 677 60 970


redakcija@artuma.lt
www.artuma.lt

Rekvizitai:
Viešoji įstaiga Caritas leidykla „Artuma“
Įmonės kodas 134460120
PVM mokėt. kodas LT344601219
Sąsk. Nr. LT097300010002264553
AB „Swedbank“
Banko kodas 73000,
SWIFT kodas HABALT22